Kelvion (GEA WTT)  

Kelvion (GEA WTT)

Kelvion (GEA WTT) gamintojas užsiima pasaulinio lygio pramoninių šilumokaičių gamyba įvairiems rinkos segmentams. Įmonė gamina ir parduoda savo produkciją nuo 1920 m., o 2015 metais pristatė savo naują ženklą – Kelvion.

Dėl profesinės kompetencijos, ilgametės patirties, klientų lojalumo ir plataus asortimento Kelvion tapo patikimu šilumos perdavimo partneriu.

Savo klientams mes siūlome vieną didžiausių šilumokaičių asortimentą. Jis apima individualius sprendimus visiems įmanomiems pritaikymams ir esant įvairioms aplinkos sąlygoms: plokšteliniai, vamzdeliniai šilumokaičiai, modulinės vėsinimo sistemos, šaldymo šilumokaičiai ir kt.

Jūsų rinkos yra mūsų rinkos taip pat:

Rinkos, kuriose Jūs ir mes veikiame yra tarp pačių svarbiausių pasaulyje: energija, naftos ir dujų pramonė, chemijos pramonė, jūrinės programos, maisto ir gėrimų pramonė, klimatas ir gamtos apsauga.

Esame įsipareigoję Jums, kad užsitarnautumėme Jūsų pasitikėjimą:

Mes norime užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą mūsų darbu ir įtikinti savo siūlomais sprendimais. Su šiais aukštais tikslais mes investuojame savo plačias žinias ir know-how, savo ypatingą tikslumą ir savo aistrą į viską, ką gaminame: produktų kūrimas, gamyba, montavimas ir aptarnavimas po pardavimo.

Matome dalykus iš kliento perspektyvos:

Pateikite savo konkrečius reikalavimus – ir viskas. Viską, ką Jums pasiūlysime – atitiks šiuos reikalavimus. Visas mūsų mąstymo ir darbo būdai yra orientuoti į šį tikslą. Mūsų klientai tikrai tai vertina: galų gale, taip mes padarome jų įmones efektyvesnes.

Mes – Jūsų paslaugoms.

Kelvion – šilumos perdavimo ekspertai.

Kelvion produktai

Su nauju vardu, bet ilgamete patirtimi (GEA Heat Exchangers) ir unikalia kompetencija Kelvion siūlo didžiausią pasaulyje asortimentą: plokšteliniai ir vamzdeliniai šilumokaičiai, skirti šildymui, vėdinimui ir šaldymui.

Rinkos, kuriose veikiame kartu su jumis, yra vienos svarbiausių pasaulyje: chemijos pramonė, maistas ir gėrimai, sunki pramonė, klimatas ir aplinka, jūrų reikmenys, naftos ir dujų pramonė, energetika, šaldymo technologijos, cukrus ir gabenimas. Mes teikiame kiekvienam rinkos segmentui neprilygstamą efektyvumą, saugumą ir tvarumą.

Pastatų paklausa kelia reikalavimus

Spartus statybos projektų didėjimas ir didėjantis prekybos pastatų ir namų pardavimas visame pasaulyje skatina HVAC sektoriaus augimą. Visų pirma auganti urbanizacija ir industrializacija besivystančiose šalyse sukūrė daugiau gamyklų ir gyvenamųjų kompleksų su šildymo ir oro kondicionavimo sistemų paklausa.

Energijos vartojimo efektyvumas dabar yra pagrindinis reikalavimas naujiems ŠVOK įrenginiams. Visame pasaulyje vyriausybės priėmė reglamentus, skirtus skatinti naudoti šildymo ir oro kondicionavimo sistemas, atitinkančias pramonės standartus, reikalingus efektyviai energijai taupyti.

Pažangesnės sistemos

Dėl šiuolaikinių technologijų pažangos HVAC rinka susiduria su išmaniais ateities sprendimais. Tai apima sistemas, skirtas pastato energijos suvartojimo stebėsenai bei šildymo ir vėdinimo sistemos energijos gamybos valdymą.

Įvairūs sprendimai

Nesvarbu, ar šildymui, vėdinimui, oro kondicionavimui ar aušinimui, “Kelvion” turi optimalų šilumos mainų sprendimą. Nuo baseinų ir saulės elementų iki rajonų ŠVOK sistemų mūsų įranga užtikrina tinkamą temperatūrą.

Kelvion siūlo savo klientams vieną iš didžiausių pasaulyje šilumokaičių produktų portfelių. Tai apima individualius sprendimus praktiškai visoms galimoms taikymo sritims ir sudėtingoms aplinkos sąlygoms: plokšteliniai šilumokaičiai, korpuso ir vamzdeliniai šilumokaičiai, plieniniai vamzdiniai šilumokaičiai, modulinių aušinimo bokštų sistemos ir šaldymo šilumokaičiai.

Mes norime įgyti jūsų pasitikėjimą viskame, ką darome, ir įtikinti jus pasiūlytais sprendimais. Atsižvelgdami į tai, kad turime didelį grįžtamąjį ryšį, mes investuojame į žinias, didžiulį tikslumą ir atsidavimą: įskaitant produktų kūrimą, gamybą, montavimą ir aptarnavimą po pardavimo.

Plačiau apie gamintoją Kelvion: https://www.kelvion.com/