Eko Air lituotų plokštelinių šilumokaičių privalumai  

Eko Air plokšelinių šilumokaičių privalumai

Šilumokaičiai ir komfortas

Reikalavimai gyvenimo kokybei nuolat auga. Komforto vartotojai – mes su jumis. Mums reikia karšto vandens, komfortiško šildymo, gero vėdinimo ir oro kondicionavimo.

Vandens pašildymui mes sukūrėme 468 seriją. Tai kompaktiškas šilumokaitis, kuris gali būti pastatytas labai mažame IŠP. Dėl greito kaitinimo ir žemos kainos jis tapo labai populiarus Europos vartotojų tarpe.

Modeliai 238 ir 328 yra specialiai sukurti grindinio šildymo sistemoms.

Siekiant apsaugoti ventiliacijos sistemas nuo apšalimo ir atskirti šilumonešių kontūrus, naudojami LB534 modeliai. Jie užtikrina aukštą šilumos perdavimą klampiems neužšalantiems skysčiams.

Kondicionavimo sistemose ir šilumos siurbliuose naudojamas žemą potencialą turintis šilumnešis. Tokioms sistemoms yra sukurti 754 modeliai.

Eko Air lituoto plokštelinio šilumokaičio šilumos mainų paviršių sudaro plonų gofruotų metalinių plokščių paketas, esantis tarp dviejų stiprinančių (armavimo) plokščių.

Į vientisą šilumokaičio bloką plokštės sujungtos vakuuminio litavimo būdu.

Specialus gofruotas plokštelių paviršius suteikia srautams didelę turbulenciją ir šilumokaičio konstrukcijos standumą. Darbiniu terpių įvedimo ir išvedimo jungtys gali buti įrengtos tiek priekinėje, tiek galinėje stiprinančioje plokštėje.

Veikimo principas

Darbinės terpės, dalyvaujančios šilumos perdavime, patenka į  šilumokaitį per vamzdines jungtis. Darbinės terpės teka šilumokaityje, pasiskirstant į kas antrą kanalą, kurie suformuoti plokštėmis, ir kampines angas (portai). Kanalai išsidėstę taip, kad dvi darbinės terpės tekėtų jais priešingomis kryptimis (dėl efektyvaus šilumos perdavimo). Taip pat darbinės terpės gali tekėti ta pačia kryptimi.

Standartinės medžiagos:

  • stiprinančių plokščių medžiaga – nerūdijantis plienas AISI 304, storis nuo 2 iki 5 mm.
  • atvamzdžių (jungčių) medžiaga – nerūdijantis plienas AISI 304 arba AISI 316.
  • gofruotų plokščių medžiaga – AISI 316L, storis nuo 0,30 iki 0,35 mm.
  • lydmetalio medžiaga – vario folija, storis 0,05 mm.

Lituotų plokštelinių šilumokaičių privalumai:

  • Platus pritaikymas
  • Kompaktiškumas
  • Žema kaina
  • Atsparumas slėgio ir temperatūros pokyčiams
  • Maži šilumos perdavimo nuostoliai