Buitinio vandens sistemos  

Buitinio vandens sistemos

Buitinio karšto vandens naudojimui skirta „Aqua“ įranga gaminama derinant dviejų technologijos sričių žinias – sėkmingas aukštųjų technologijų naujoves ir didelę darbo su vandentiekio sistemomis patirtį. Galime pasiūlyti gausų asortimentą – nuo atskirų dalių komplektų iki „įjunk ir dirbk“ sistemų.

AquaMicro

Sukomplektuotas, lengvai įrengiamas ir visiškai automatizuotas centrinio šildymo mazgas, skirtas buitiniam karštam vandeniui ir saulės energija šildomam vandeniui pakaitinti. Karštas vanduo pašildomas akimirksniu atsukus čiaupą, todėl užtikrinama, kad jis visada yra toks pat šviežias, kaip ir įtekantis šaltas vanduo. AquaEasy Kompaktiška ir visiškai izoliuota vandentiekio sistema, užtikrinanti greitą ir tikslų karšto buitinio vandens tiekimo reguliavimą. Idealus sprendimas daugiabučiams, viešbučiams, mokykloms, sporto centrams ir panašiems pastatams.

AquaFlow sistemos

Prie karšto vandens skirstomojo vamzdyno prijungta sistema akimirksniu tiekia kontroliuojamą buitinį karštą vandenį dideliais kiekiais ir labai dideliu greičiu. Pritaikymo sritys: daugiabučiams namams, viešbučiams, ligoninėms, slaugos namams, mokykloms, sporto centrams.

AquaStore sistemos

Prie buferinio bako prijungta sistema tiekia pusiau momentinį ir kontroliuojamą buitinį karštą vandenį. Pritaikymo sritys: daugiabučiams namams, viešbučiams, ligoninėms, slaugos namams, mokykloms, sporto centrams.

AquaCompact

Kompaktiška, dalinai surinkta ir dalinai parengta naudoti sistema centrinio šildymo arba vietinėms šildymo sistemoms. Ją sudaro užpildymo komplektas, sumontuotas ant „AquaTank“ talpos su nerūdijančio plieno arba emalės danga. AquaPool Kompaktiška ir labai naši baseinų vandens šildymo sistema. Ji gali būti šildoma įvairių šaltinių: katilo, centrinės šildymo sistemos ar saulės energijos. Vanduo iš baseino teka per šilumokaitį, kurio plokštelės pagamintos iš nerūdijančio plieno arba titano.

AquaTank

Tai visa grupė karšto vandens talpų, pritaikytų pagal skirtingus mūsų klientų poreikius. Siūlomi standartizuoto pajėgumo nerūdijančio plieno arba emaliuoti kaloriferiai. Visos talpos atitinka Slėginės įrangos direktyvos 97/23/EEB reikalavimus. Šilumos izoliacija tenkina griežtus Vokietijos EnEV įstatymo nustatytus energijos taupymo reikalavimus.

SolarFlow

Vandentiekio vandens pradinio pašildymo sistema, skirta buitinei karšto vandens gamybai naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, saulės energiją.

SolarTank

Pagrindinė energijos laikymo talpa, tinkanti vandeniui šildyti iš saulės kontūrų ir kitų atsinaujinančią energiją naudojančių šildymo šaltinių, tokių kaip siurbliai ir geoterminiai šaltiniai. Jie turi būti sujungti į uždarą šildymo kontūrą.